O mnie


     Nazywam się Karolina ale wszyscy mówią do mnie Karo, zatem jestem Karo mam 19 lat i uczęszczam do Technikum. Moją pasją są książki oraz fotografia dlatego też postanowiłam założyć takowego bloga w celu fotografowania oraz recenzowania rozmaitych książek.
     Jest to mój pierwszy blog, ale dołożę wszelkich starań aby miło się go czytało. Nie nazywam siebie blogerką, wolę zostawić to miano bardziej zaawansowanym, ja po prostu robię to co lubię. 

    Lubię różne gatunki literackie, ale moje serce zdobyły romanse i fantasy, a przede wszystkim literatura młodzieżowa. 
  
    Uwielbiam książki autorstwa Colleen Hoover, Lauren Oliver, Kim Holden oraz Sarah J. Maas. 

    Interesuję się głównie książkami, fotografią, architekturą, psychologią, a także motoryzacją.

    Żyję w trochę wyimaginowanym świecie, ale dobrze mi z tym.
Nie żałuję niczego co robię i co zrobiłam, niczego nie uważam za porażkę, każdy jest człowiekiem i każdy popełnia błędy, choć przekonuje się o tym dopiero jak już trochę dorośnie. 

    Oczywiście jak każdy mam marzenia. Jednym z nich jest przeczytanie wszystkich książek które znajdują się na mojej liście (320), a nowe książki wciąż powstają, następnym poznanie moich ulubionych autorów, oraz zwiedzenie trochę świata. Mam nadzieję, że starczy mi życia na ich spełnienie, ale już widzę, że moja doba powinna mieć tydzień.

    Trochę się rozpisałam, ale w tej zakładce to ja mam swoje 5 minut sławy. Przechodząc do meritum blog ten (jak już pewnie zauważyliście) jest głównie o książkach, o moich przemyśleniach na ich temat, recenzjach - choć to pojęcie względne, bo czym jest moja skromna opinia na tle "grubych ryb" blogosfery. Mam nadzieję, że będziecie zaglądać, a nawet zostaniecie na dłużej. Pamiętajcie o zostawianiu komentarzy, tych negatywnych, jak i pozytywnych, każda opinia czytelników jest dla mnie ważna. Także zapraszam. Buźka 😁

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz